SEO - optimalizace pro vyhledávače

SEO od odborníka. Řešení pro on-page i off-page SEO. 14 let zkušeností s optimalizací. Přesahy napříč online marketingem. Využijte návštěvnosti z vyhledávačů bez placení za proklik.

SEO pomůže

Přivést návštěvníky

Pozice ve vyhledávání

Čitelný web pro vyhledávače

SEO se mnou

Zkušenosti

Věnuju se online marketingu včetně SEO od roku 2009. Vím, jak najít a analyzovat relevantní klíčová slova, řešit technické (vývojářské) SEO na e-shopu, pracovat s copywritingem, navrhnout informační architekturu a získat relevantní odkazy.

Tržby, návštěvnost a viditelnost

Díky SEO přivedete návštěvníky, kteří se právě teď zajímají o váš produkt nebo službu. Získáte relevantní návštěvníky, tržby a také viditelnost své značky nebo e-shopu ve výsledcích vyhledávání klíčových slov z vašeho oboru (produkty, služby, kategorie, dotazy).

Dlouhodobý efekt

SEO vám pomůže získávat návštěvníky v dlouhodobém časovém horizontu. I když zrovna nebudete investovat do PPC reklamy nebo Facebook reklamy, návštěvníci z vyhledávačů získaní díky SEO k vám budou chodit nadále.

Správná klíčová slova

Budu vyhledávat a analyzovat klíčová slova a jejich skupiny, které vám pomohou získat relevantní návštěvníky. Také určím priority, na které se zaměříme nejdříve. Klíčová slova je potřeba přirozeně a logicky umístit na webu (přistávacích stránkách) a v rámci copywritingu. Obojí mohu zajistit.

Správná informační architektura

Aby obsah webu odpovídal tomu, co uživatelé vyhledávají. Navrhnu uspořádání webu, kategorií, štítků, produktových stran, obsahových stran a dalších přistávacích stránky, aby byl obsah webu srozumitelný pro vyhledávače a uživatele zároveň.

Technické (vývojářské) SEO v pořádku

Aby byl web technicky srozumitelný pro vyhledávače. Zkontroluju webu, zda jeho obsah je pro vyhledávače čitelný. Tam, kde e-shop či web nebude v pořádku, navrhnu opravu či vylepšení a budu k dispozici vývojářům s vysvětlením a radou.

Linkbuilding

Aby byl web vnímaný jako autorita pro vyhledávače. Vyhledám vhodné weby pro umístění odkazů na ostatních webech a zajistím umístění kvalitních odkazů.

Proklik návštěvníka je zdarma

Za samotný proklik ve vyhledávači, a tím přivedené návštěvníky přes přirozené výsledky vyhledávání, neplatíte.

Zaměřuji se na získání kvalitní návštěvnosti

V tom pomáhají long-tail klíčová slova. Jedná se o delší fráze, kdy návštěvník přesně ví, co hledá.

Služby SEO (dlouhodobá spolupráce)

 • Vstupní analýzy:
  • Analýza klíčových slov.
  • Technická analýza SEO on-page faktorů.
  • Návrh informační architektury webu.
 • Průběžně:
  • Práce na optimalizaci obsahu webu.
  • Práce na prolinkování webu.
  • Linkbuilding na cizích webech.
  • Vyhledávání nových klíčových slov, kontrola hledanosti stávajících, prioritizace.
  • Zaměření na splnění dohodnutého cíle.
  • Pravidelný reporting.
  • Srozumitelné konzultace.

Domluvíme se na vhodné kombinaci, podle toho co budete potřebovat.

Poptávka SEO

Jednotlivé analýzy pro SEO

Zpracování analýzy zahrnuje také konzultaci v délce 2 hodin.

Analýza klíčových slov

Základní dokument pro SEO. Poskytuje klíčová slova a jejich skupiny, které jsou relevantní pro váš obor. Určuje důležitost klíčových slov na základě relevance, hledanosti a konkurence.

Technická analýza on-page faktorů

Kontrola, zda je web v pořádku z hlediska technických prvků na webu. Jednoduše, zda je web pro vyhledávače snadno čitelný. U bodů, kde web není v pořádku, obsahuje doporučení, jak má vypadat správné řešení.

Návrh informační architektury

Návrh správné struktury e-shopu či webu. Aby byla struktura webu přehledná pro uživatele i pro vyhledávače. Navržení stromu webu - kategorie, štítky, produktové stránky, stránky služeb a další landing page.

Část specialistů vám toto zamlčí:

Dlouhodobý efekt je předností i nevýhodou SEO. Výsledky v SEO jsou ovlivněné řadou externích faktorů, a proto je nelze garantovat.

Pokud vyhledávač razantně změní algoritmus řazení výsledků vyhledávání či pokud většina konkurentů začne řešit SEO dříve než vy nebo pokud nepostupujete v SEO správně, může vám SEO přinést méně než byl maximální možný potenciál. Pakliže vám někdo slibuje garanci, zbystřete.

Nejlepší čas začít se SEO už byl. Druhý nejlepší čas začít se SEO je nyní! Nečekejte než Vás konkurence přeběhne a získá náskok.

Ivo Pačinek, online marketing

Ivo Pačinek, konzultant online marketingu - 14 let zkušeností

 • Od správy jednotlivých kanálů (PPC, srovnáče, SEO, e-mailing, atd.) s analytikou až po řízení celého online marketingu.
 • Zkušenosti od středních e-shopů až po velké špičky ve svém oboru.
 • 5 let jsem řidil online marketing e-shopu společnosti BAŤA Central Europe.
 • Ztrojnásobil návratnost investic do online marketingu ve společnosti BAŤA .
 • Realizuju digitální kampaně se zásahem milionů uživatelů.
 • Napsal jsem e-book Základy online marketingu a píšu články na DigiNews.cz.

Můžeme se setkat online přes videohovor nebo ve městěch Zlín, Brno či Olomouc.

Zůstaňme ve spojení na sociální síti LinkedIn